Ниту сезонава не излегуваат од мода: 4 модели на шарени чорапи кои одлично ја надополнуваат секоја комбинација

31 октомври, 20210
330328_carape-shutterstock-1170692179_ff

Ова е детаљ кој ќе внесе нова димензија во вашиот стајлинг, така што ќе се чувствувате уште посигурни и поспремни да зрачите со многу самодоверба.

Долго време еднобојните чорапи добиваа друштво во модниот свет, па на белите, темносините, црните и кафените им се придружија шарените чорапи кои се повеќе се „туркаат“ да дојдат до израз и целосно да ги „победат“ другите.

Меѓутоа, и тие запаѓаат во криза кога на модниот свет им е доста од овие дезени, па често се заобиколуваат од дизајнерите кога објавуваат нови колекции. Но, тие се секогаш таму прикрадувајќи се во гардеробата на сите модни познавачи и го прошаруваат и комплетираат секој стајлинг:

Ви носиме четири дезени кои можете да ги изберете да ги комбинирате со вашите парчиња:

Долги чорапи со животински принт кои одлично се вклопуваат со високите чизми, бидејќи ќе изгледаат одлично надвор од рабовите.

Кратките чорапи со вез се одличен избор кога носите свечена облека.

Едноставните чорапи со натпис се секогаш ин кога сакате да привлечете внимание со пораката што ја носите на нив.

Чорапи со недефинирани дезени кои се совршен избор за класичниот аутфит што сакате да го носите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris