Нивес знае како да ги фрли сите во транс и во наједноставна комбинација: „Што и да имаш на себе, заведуваш!“

24 јануари, 2021
403894

Нивес Целзијус позираше во тесна бела маица и слаби фармерки, а многу следбеници ѝ рекоа дека е убава во која било комбинација.

Пејачката и писателка Нивес Целзијус ја зачини дождливата недела за своите следбеници со едноставна комбинација облека. „Недела е ден за панталони“, напиша Нивес во описот на фотографијата на која позира пред огледало во тесна бела маичка и слаби фармерки што ги истакнуваа нејзините примамливи облини.

„Убава“, „Што и да носиш заведуваш“, „Многу си убава“, се само некои од коментарите на нејзините верни обожаватели.

Нивес честопати ги воодушевува своите скоро 400.000 следбеници на Instagram со провокативни фотографии и ги радува сите со секоја нова објава.

Покрај Instagram, Нивес минатата година ги забавуваше своите обожаватели со аутфити во шоуто „Твоето лице звучи познато“, во кое беше дел од жирито. Наскоро ќе можеме повторно да ја гледаме во таа улога, бидејќи омиленото шоу се враќа на малите екрани, а новата сезона ќе ги собере осумте најдобри натпреварувачи од претходните.

Популарната емисија на „Твоето лице звучи познато“ е во трка за медиумската награда „Златно студио“, во категоријата Најдобра ТВ забава. Меѓу финалистите е и актерот Горан Навојец, исто така член на жирито во шоуто, во категоријата најдобар актер.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber