СОЛО, НО НЕ УШТЕ ДОЛГО? Бред Пит фрли „око“ на жената на која ѝ се восхитува целиот Свет

24 јануари, 2021
brad

Последна шанса за среќа во љубовта

Уште кога првпат се појави на филмското платно во „Thelma i Louise“, 57-годишниот актер Бред Пит ги зароби женските срца со своето убаво лице и шарм и стана несомнено најпопуларната ѕвезда на Холивуд. Тој дури минатата година освои Оскар за споредна улога во филмот на Квентин Тарантино „Беше еднаш во Холивуд“, но снимањето на тој филм нема да се памети само по најголемата филмска награда. Имено, „New Idea“ минатата година напиша дека добитничката на Оскар не може да остане имуна на шармот на моментално најбараната актерка во Холивуд, жена чија убавина предизвикува восхит и завист кај останатите припаднички на понежниот пол, 30-годишната Маргот Роби. Сега двајцата повторно ќе глумат заедно во новиот филм „Babylon“, пишува списанието, што ќе му даде шанса на Бред да ја „доврши работата“ и да ја заведе актерката.

Иако јавноста сè уште не е запознаена со деталите за поделбата на улогите, ниту пак Марго официјално потврди дека ќе глуми во филмот, фановите се надеваат дека двајцата ќе имаат улоги на љубовници, што секако ќе му даде „ветер на грбот“ желбата на Бред да ја заведе и да ја „грабне“ од раката на нејзиниот сопруг, продуцентот Том Акерли, со кого е во брак од 2016 година. На крајот на краиштата, Анџелина исто така го „грабна“ од рацете на неговата сопруга Џенифер Анистон додека го снимаа филмот „ Mr. and Mrs.Smith“ во 2005 година, е логиката што можеше да се слушне во коментарите на фановите на Бред на социјалните мрежи.

И Маргот и Бред цврсто негираа дека биле во врска откако приказната се појави во весниците уште минатата година. Бидејќи се уште не протекоа информации во јавноста дека бракот на Маргот е во криза, тешко дека актерката би барала замена за нејзиниот сопруг во Бред, особено ако не чувствуваше силна „хемија“ кон него за време на првото заедничко снимање. Од друга страна, Бред е соло откако ја раскина многу кратката врска со германскиот модел Никол Потуралски, која е скоро 30 години помлада од него, што го прави повторно погодна мета за шпекулации во медиумите за неговиот љубовен живот.

Така минатата година, магазинот „New Idea“ го доведе во романтична врска со пејачката Лејди Гага додека го снимаа филмот „Bullet Train“. Тогаш неименуван извор од сетот открил дека Бред не може да го тргне погледот од Гага и дека ѝ се нуди да биде нејзин учител по глума, само за да помине повеќе време со неа и да има шанса да ја заведе. Временското заостанување покажа дека приказната е „шуплива“, како и многу вести дека Бред и Џенифер повторно се во врска, кои беа објавени минатата година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris