Ноќниот глад е сериозен проблем ако сте месечар: Таа знае како да го најде фрижидерот дури и во нејзиниот најдлабок сон! (ВИДЕО)

25 јануари, 2021
Screenshot_1

Понекогаш дури и волјата не е доволна

Селина има хроничен проблем со месечарење, па затоа станува и оди секоја вечер додека сонува за различни сценарија.

Често знае да јаде додека спие, излегува, фрла шишиња на тревата мислејќи дека е на забава и слично.

Нејзините безбедносни камери ја снимаат ова секоја вечер, па реши да го сподели своето искуство со своите обожаватели и да ги насмее малку.

Нејзините видеа кружат околу TikTok и се многу смешни.

Сепак, никогаш не смееме да заборавиме колку опасно може да биде месечарењето за личноста која месечари.

Ако излезе од контрола, луѓето навистина можат да се повредат надвор, но исто така и во нивниот дом.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber