ОБЛЕКАТА СЕКАКО Е ПРЕЦЕНЕТА: Ако ја наречеме луксузна, би било потценување, па еве погледнете ја Карди Би во циркони и реси (ФОТО)

4 февруари, 2021
Screenshot_1

Карди никогаш не изгледала подобро, а на видеото заводливо заниша со бујните облини

Раперката Карди Б го објави издавањето на својот нов сингл „Up“ на својот Instagram со многу жешко и секси издание, кое треба да го види светлото на денот во петок.

Карди сними секси видео пред огледало каде позираше во проsирен комбинезон со розови циркони и ресни, со што беа опфатени сите нејзини женски адути.

Раперката никогаш не изгледала подобро, а на видеото заводливо заниша со бујните облини.

Спотот на Карди имаше над 16 милиони прегледи за неколку часа, а коментираше и нејзиниот сопруг, раперот Офсет.

„Уф, по ѓаволите. Лил, изгледаш злобно “, напиша тој, а фановите на Карди му се придружија на комплиментот.

„Свети Боже, колку си убава“, „Божица си“, „О, какво тело!“, „Ти си кралица“, „Останавме без здив“, коментираат тие.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber