Обложувалниците проценуваат дека овој актер е новиот Џејмс Бонд (ВИДЕО)

6 јануари, 2021
bond

Ново време…

Актерот Реге Жан Пејџ сè повеќе се споменува како наследник на Даниел Крег во филмовите на Џејмс Бонд. Не само тоа, тој во моментов води во обложувалниците, а фановите се согласуваат дека тој би бил добар 007агент.

Обложувалницата „Ladbrokes“ во вторникот објави дека за една недела шансите за тоа отишле од 40/1 до 16/1. Сега, неговите шанси да стане новиот Бонд се поголеми од актерите ieејми Бел и Крис Хемсворт, а тој е некаде со многу попознатиот Мајкл Фасбендер.

„Пејџ скокна во обложувалниците и сега води во трката за актер кој ќе го замени Даниел Крег“, рече Алекс Апати од „Ladbrokes“.

Досега се споменуваа неколку актери како наследници на улогата на Џејмс Бонд, а меѓу нив се и Идрис Елба, Џејмс Нортон и Том Харди.

Пејџ моментално игра во серијата „Bridgerton“, која ја имаше својата премиера пред две недели, а досега на Netflix ја гледале 63 милиони луѓе.

„Ако не е Идрис, јас целосно се залагам Реге Жан Пејџ да биде новиот Бонд“, коментира еден гледач.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris