Очигледно, познатата дама нема градник под тесната ролка, а не ни паметиме кога последен пат го имала (ФОТО)

27 јануари, 2021
Screenshot_6

Селена Гомез е снимена како купува во Њу Јорк во опуштено издание без градник.

Пејачката Селена Гомез (28) оваа недела е снимена во Њу Јоркдодека купувала со пријателка во луксузната продавница Louis Vuitton.

Иако се обидуваше да се скрие од папараците под маска, познатата девојка ги пленеше погледите со својот стајлинг, поточно со едно парче облека што реши да го прескокне.

Селена носеше тесна ролка во која беше очигледно дека заборавила да облече градник, но со оглед на нејзините претходни фотографии, можно е намерно да го прескокнала.

Иако можеше ретко да се види во јавноста, Селена главно ја напушташе куќата без градник во текот на изминатата година и не се замараше премногу за стајлингот.

И додека порано ја гледавме во кариран топ, во 2020 година нејзините изданија претежно вклучуваа тренерки и друга удобна облека, како што е случај со многу други познати личности.

Инаку, Селена моментално го снима ситкомот „Only Murders In The Building“ во Њу Јорк, во кој играат легендарните комичари Стив Мартин и Мартин Шорт.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber