Опсесија или реална потреба: 3 лесни начини да откриете дали вашето момче ве изневерува! (ВИДЕО)

4 февруари, 2021
Ljubavni-par3-800x450

Сомнежот може да уништи каква било врска…

Откако ќе се вовлечат сомнежи во вас, особено ако верувате дека вашиот партнер ве изневерува, скоро е невозможно да го извадите од главата и најважно за вас е да ја дознаете вистината.

Па, сега се поставува прашањето до каде сте подготвени да одите.

А, дека има тенка линија помеѓу опсесијата и вистинската потреба, најдобро покажува примерот на Марго Коди, која предизвика вистинска војна на коментари по серијата снимки во кои опиша како ги проверува своите партнери.

.

Веќе како основа на првото видео, јасно е дека Марго помина многу време во усовршување на овие техники, а вие сами проценете дали претерала или само го направила она што секоја девојка би го направила.

Марго, која се опишува себеси како „пензиониран психо“, има неколку предлози. Направете лажен профил на страниците за запознавање.

Марго детално ја опишува техниката на „набљудување“, па дури и советува кои параметри треба да ги поставите.

Проверете ги емотиконите што ги користи. Таа не остава ништо на случајноста и го наоѓа овој од најлесните начини да се осигура дека вашето момче не е во контакт со други девојки.

@margauxrita_

How many did you know?? 💗✨ Tag a baby toxic and is still learning the ways of her predecessors 🥺🥺 #wintermagic #plantparent

♬ Buss It – Erica Banks

Клонирајте го неговиот профил на Инстаграм. Тој веројатно нема да ви ја даде лозинката за неговиот профил на Инстаграм, но Марго има решение и за тоа. Сосема логично, нејзините снимки предизвикаа сосема различни реакции, за некои ова е класичен пример на претерување, па дури и опсесија, додека други сметаат дека нејзините совети се многу корисни. Што мислите вие?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber