Ослабнала повеќе од 30 килограми: Се сликала додека се сончала, а единствено што носела на себе се очилата за сонце (ФОТО)

31 март, 2021
Screenshot_2

Ребел Вилсон објави видео на Instagram каде се сонча гола на балкон во Лондон.

Актерката Ребел Вилсон (41) минатата година ослабе неверојатни 30 килограми и на социјалните мрежи ја сними својата трансформација, на која работеше напорно.

Дека, покрај новата фигура, таа доби и поголема самодоверба, потврдува и нејзиниот последен пост на Instagram.

„Кога сонцето ќе изгрее во Лондон, јас веднаш се фрлам на голо сончање“, напиша таа во описот на видеото во кое, како од мајка родена, лежи на сонце и единствено што носи се очила за сонце.

Објавата предизвика лавина реакции од нејзините обожаватели кои внимателно го гледаа нејзиното слабеење и на патот редовно ја опсипуваа со комплименти и поддршка.

Бунтовничката исто така неодамна ја вжешти социјалната мрежа со фотографии на кои е целосно облечена, но носи тесни кожни хеланки што многумина ги натера да помислат дека ослабела повеќе од 30 килограми, иако во ноември минатата година се пофали дека ја достигна саканата тежина

Австралиската актерка, која изгради кариера во комедиите како „На патот кон sвездите“, „Деверуши“ и „Како да се биде соло“, во моментов е во Лондон на работа, но не е познато кој е нејзиниот следен проект.

Во февруари, Ребел раскина со 11 години помладото момче Џејкоб Буш, наследник на компанијата за производство на пиво Anheuser-Busch. Веста за раскинувањето по нешто повеќе од една година од врската ја потврди извор близок на Ребел, но не ја откри причината.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber