Спиела со 919 мажи истовремено: Сите тајни на порно филмовите

31 март, 2021
shutterstock_270678218-725x483

Порно-индустријата е секако една од најпрофитабилните во моментов, па не е изненадувачки што многу популарни актерки како Лиса Ен и Џена Џејмсон ги освоија срцата на машката популација кои се подготвени да дадат сериозни пари за да ги видат овие дами во акција. Сепак, дека сè е идеално како што изгледа на малите екрани, не е баш така.

Подолу можете да ги прочитате тајните на порно филмовите кои дефинитивно не ги знаете, а кои сигурно ќе ве згрозат, без разлика колку сте љубител на истите филмови.

Повреди – Верувале или не, повредите се многу чести за време на снимањето порно филмови. Бидејќи дејството е многу грубо во повеќето случаи, има чести повреди на гениталиите, што може да биде многу болно.

Чистење – По завршувањето на сцената, местото каде што е снимена сцената обично е покриено со телесни течности, кои некој треба да ги исчисти потоа.

Gangbang авантура – Gangbang е популарна категорија која содржи сцени во кои жената има врска со неколку мажи. Но, актерката Лиза Спаракс го сруши рекордот која спиеше со 919 мажи истовремено. Тоа е прилично одвратно.

Импланти – Веројатно не мислите дека имплантите се застрашувачки затоа што денес ги носат многу девојки, но актерката Елизабет Стар стави монструозни импланти во градите што ја направија вистинско „чудовиште“. Лекарите ја предупредија дека може да „експлодира“ и да умре, но таа сепак продолжува да дејствува со своите огромни гради.

Доколку овие четири артикли не ви беа доволни, продолжението сигурно ќе ве згрози целосно.

Сцени со измет– Да, верувале или не, постојат ретки филмови кои се занимаваат со чудни фетиши. Некои од нив се фетиши со измет. Неколку режисери завршија во затвор бидејќи снимаа сцени кои беа премногу вознемирувачки.

Сексуално преносливи болести – Иако порно актерите и актерките треба да одат на тестирање за сексуално преносливи болести, истражувањата покажаа дека секој четврти порно актер има некаков вид на сексуално преносливи болести.

Болка – Поради постојан сексуален однос, актерите и актерките често се жалат на силна болка во гениталиите.

Клизма – Пред сцените со анален секс, актерките треба сами да се клизмат и тоа го прават со помош на тушеви и специјални методи кои се премногу одвратни за да можеме да ги откриеме.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber