Откако Игор откри каде го поминал православниот Божиќ, Северина исто така се огласи!

10 јануари, 2021
Severina_Koji

Одкога Игор Којиќ на Инстаграм откри дека најверојатно го поминал православниот Божиќ во Белград, се појави и Северина која со фотографија покрај морето покажа дека е во родниот Сплит.

„Во самотија крај морето“, таа ја цитираше легендарната песна на Оливер заедно со фотографија на која стои покрај морето облечена во палто и гледајќи во очи преку очила за сонце. Покрај тоа, таа ги стави своите вообичаени хаштагови „Сакам што се сакаме“ и „љубовта се враќа со љубов“.

Иако никој од нив не се огласи по тој повод, гласините за разводот на Северина и Игор не престануваат, а оваа теорија е поткрепена со се почести објави на социјалните мрежи кои покажуваат дека не поминуваат време заедно.

Северина, инаку, неодамна откри дека ја дочекала Новата година во нејзиниот стан во Загреб со нејзината мајка Ана, а по долго време објавила фотографија со нејзиниот син Александар.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber