Откриено што на крајот се случи со штрајкот со глад на Анџелина Џоли! Овој пат Бред Пит не беше замешан во ова!

6 јануари, 2021
Screenshot_1

Анџелина Џоли со години предизвикува секакви гласини за нејзиното здравје, а сега еден портал собра некои од најшокантните и апсурдни тврдења за здравјето на актерката на едно место.

Минатата година „Globe“ тврдеше дека Џоли престанала да јаде откако дознала дека Бред Пит и Џенифер Анистон наводно биле заедно. Извор за таблоидот изјавил дека ѕвездата знаела да јаде многу во текот на денот, но откако дознала за повторната средба на Пит и Анистон, Џоли целосно го изгубила апетитот. Таблоидот излезе со приказната кратко време откако Пит и Анистон се сретнаа на доделувањето на SAG наградите, одржано пред една година. Сепак, важно е да се напомене дека поранешните сопружници сè уште не ја обновија својата врска и ако Џоли престанеше да јаде минатата година, нејзиното здравје веќе сериозно ќе се влошеше, додека оваа приказна сигурно ќе беше на насловните страници.

Осум месеци подоцна, National Enquirer тврдеше дека Џоли имала само 44 килограми на висина од 1,69 сантиметри. Таблоидот дури имаше храброст да објави фотографија од актерката која изгледа слабо како и секогаш за да ги убеди своите читатели дека нивната приказна е вистинита. Извор за таблоидот изјави дека Џоли штрајкува со глад за да добие симпатии од Пит во екот на нивната битка за старателство. Инсајдерот рече дека Џоли верува дека Пит, ако изгуби повеќе килограми, ќе се сожали на неа и ќе ѝ дозволи да има целосно старателство над нивните деца.

Неколку недели подоцна, истиот таблоид тврдеше дека Џоли повторно гладува откако дозна дека Пит излегува со Никол Потуралски. Таблоидот ја опиша германската манекенка како шпион кој се забавувал со актерот само заради славата, а бидејќи Џоли наводно била под стрес за новата врска на нејзиниот поранешен сопруг, таа му рекла на Пит, Потуралски да се држи настрана од нивните деца. Но, нема докази дека 27-годишната манекенка некогаш се сретнала со децата на Џоли и Пит. Потуралски и Пит на крајот се разделија само неколку месеци откако започнаа да излегуваат.

Според „Gossip Cop“, гласините за здравјето и навиките во исхраната на Џоли се неточни и ако Џоли се бореше со својата тежина и навиките на јадење, таа веќе ќе бараше помош од стручни лица. Актерката и режисерка се чини дека едноставно е обдарена со витка линија, но тоа не значи дека не јаде и не се грижи за себе.

Што се однесува до љубомората на Анџелина кон односот на Пит и Анистон, тоа е исто така невистинито. Пит и Анистон не се ништо друго освен пријатели и одамна го продолжија животот без едни со други.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris