Отстранете ги влакненцата на лицето со овој природен рецепт, ЗАСЕКОГАШ!

27 октомври, 2021
Screenshot_1

Повеќе нема да морате да се мачите со депилација.

Кога станува збор за убавината, жените се подготвени на разни жртви. Секако, најголемата болка што ја трпат е кога е депилација во прашање.

За да не мора да поминувате низ таа агонија секој пат кога ќе иг отстраните влакненцата над усните, применете го овој едноставен и ефикасен рецепт.

Треба да измешате:

две лажици мед

лажица овесна каша

две лажици сок од лимон

Нанесете ја смесата на надусниците и држете ја 15 минути. Повторете ја постапката 2-3 пати неделно и за еден месец ќе се ослободите од несаканите влакненца.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris