Оваа девојка дозна дека е измамена и го направи ОВА: Идејата е оригинална, но ние не би сакале да сме во негова кожа!

19 јануари, 2021
цура

Таа ја искористи можноста кога дојде да ги земе своите работи во неговата куќа и му приреди изненадување што нема да го заборави толку лесно.

Лена која реши да го научи лекција поранешното момче кое ја изневеруваше,стана вирално видео на социјалните мрежи.

Таа ја искористи можноста кога дојде да ги земе своите работи во неговата куќа и му приреди изненадување што нема да го заборави толку лесно.

Сними и сподели сè на својот ТикТок. На видеото се гледа како девојчето доаѓа „вооружено“ со неколку шишиња со светки, кои ги истурила во секоја соба во неговиот дом. Таа испрскала со светки по теписи, бањата, крпите, каучот, па дури и неговите чевли. Таа додаде дека му испратила порака дека ги зела своите работи и може да се врати дома.

Погледнете го видеото!

@hollynicoleeee_

It’s not key his car in 2021.. no, it’s glitter his EVERYTHING 2021 #fyp #cheaters

♬ Before He Cheats – Carrie Underwood
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber