Овие славни личности не кријат дека поминале низ естетски зафати

3 јануари, 2021
1345648

Причините за подложување на козметички процедури можат да бидат различни, од забавување на стареењето со корекции на лицето и липосукција поради подобар изглед на плажа до промена на големината на градите заради самодоверба, но и за ублажување на болката. Постојат многу познати личности кои по секоја цена се обидуваат да го сокријат фактот дека можат да му се заблагодарат на својот изглед за естетски процедури, но некои sвезди зборуваат за тоа отворено или дури се горди на тоа.

Криси Тајген- гради

Џесика Симпсон- стомак

Шерон Озборн- лице

Карди Би- гради

Кортни Кокс- лице

Кајли Џенер- усни

Џејн Фонда- лице

Ариел Винтер- гради

Џејн Симур- ботокс и гради

Кели Роланд- гради

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris