Пајакот го кренал возилото додека тој спиел внатре: Кога се разбуди овој Русин, ова се случи…

6 јануари, 2021
869907_screenshot-20210105-214147_ls

Возачот, пак, се разбудил и видел дека е на „пајак“

Службата за паркирање во Москва подигна еден неправилно паркиран автомобил, но работниците не забележаа дека возачот што спиеше сè уште е во возилото.

Возачот, во меѓувреме, се разбудил и видел дека е на „пајак“.

Почна да им сигнализира и да труби да запрaт, што го забележа и со снимката. Конечно, работниците забележаа дека нешто не е во ред, па застанаа, но тоа не беше крајот.

Сопственикот на возилото одлучил да контактира со полицијата поради несовесниот потег на Паркинг службата.

Градската компанија конечно му се извинја велејќи дека работниците не знаеле дека спие во автомобилот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris