Папараците ја пронајдоа Џеј Ло на плажа во тропскиот рај, а погледнете ги фотографиите за кои сите зујат!

9 јануари, 2021
o_9802345_480

Папараци ја улови Џеј Ло како ужива на плажата на бајките на островите Туркс и Каикос, а во преден план е повторно нејзиниот славен задник.

Познатиот задник на атрактивната Џенифер Лопез повторно се најде во преден план.

Папараците го фотографирале оваа преубава 51-годишна Американка со латино потекло како ужива на плажата на бајките на Островите Туркс и Каикос, која е дел од британските прекуокеански територии.

Според најновите написи, оваа американска актерка, пејачка, танчерка, музички продуцент, моден дизајнер, но и претприемач има пријавено нето вредност од 400 милиони долари, а секоја година заработува околу 40 милиони долари. Од 2004 година, нејзиното име беше постојано на списоците на Форбс, вклучувајќи ги и оние – 100-те најбогати познати личности, најплатените жени во светот на музиката и најплатените жени во Холивуд.


Имајќи го предвид нејзиното значително богатство и фактот дека имала успешна деловна година приватно и професионално и покрај пандемијата, Џеј Ло сега, на почетокот на јануари, може удобно да се одмори.

Таа блескаше во смел црн едноделен костим за капење што ја открива нејзината дефинирана фигура додека ужива во веслање.

Џеј Ло очигледно го поминала времето на lockdown во домашната спортска сала затоа што никогаш не изгледала подобро. Покрај мускулестото тело и цврстиот задник, во центарот на вниманието се појави и нејзиниот виток струк и витки нозе, кои изгледаат уште подолго во високиот бразилски костим за капење. Провокативниот костим за капење на грбот е украсен со само тенки панделки.


Тешко беше да се игнорираат нејзините завидно дефинирани раце додека се бореше низ површината на водата.

Оваа убавица родена во Бронкс блескаше без трошка шминка, а косата безгрижно ја врза во висока пунџа. Позната како модна икона, Џеј Ло ставила големи обетки од метален калем на ушите за на плажа, кои ги искомбинирала со бисерни нараквици.

Откако малку лебдеше наоколу, Џенифер реши да направи неколку видеа и неколку селфиња.

Нејзиниот вереник Алекс Родригез (45), поранешен професионален бејзбол играч, а сега успешен бизнисмен, беше далеку од очите, како и нејзините деца, 12-годишните близнаци Ема и Максимилијан, кои ги доби во брако пејачот Марк Ентони.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber