ПЕЈАЧКАТА ПОТПОЛНО СЕ ЗАПУШТИ: Салото прекипува на сите страни, но таа не се грижи за тоа!

9 октомври, 2021
260173_lanadelrej_ls

Поради нејзините контроверзни текстови и видеа, таа стана позната во Холивуд многу брзо. Таа ги маѓепса љубителите на музиката со специфичната боја на гласот, а поради нејзиното прекрасно лице и совршена фигура, мажите ширум светот полудеа по неа, но денес малкумина би ја препознале.

Во последно време ретко ја гледаме Лана Дел Реј во јавност, а најновите фотографии што се појавија ја шокираа јавноста. Имено, пејачката драстично го промени својот изглед, целосно се занемари и се здебели преку 15 килограми.

Lana Del Rej

Забележливиот вишок тежина беше дочекан со негативни коментари, имајќи предвид дека таа секогаш имаше исклучително витка линија, ова претставува огромна промена во нејзиниот имиџ.

Lana Del Rej

Иако беше критикувана, пејачката не се грижи за тоа и се чини дека никогаш не била посреќна. Таа ужива во љубовта со својот вереник Клејтон Џонсон и испраќа порака до сите дека вистинската жена не е совршена и не треба да биде.

Вака изгледаше пејачката пред неколку години:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris