Пет години брак и две деца: Ова е „тешкиот“ развод на Мила и Ештон

24 јануари, 2021
im

Иако се во брак повеќе од пет години, ѕвездите на ситкомот „Луди 70-ти“, 37-годишната Мила Кунис и 42-годишниот Ештон Качер, се едни од паровите за кои постојано се пишуваше во последните години во контекст на разводот.

Родителите на шестгодишниот Вајат и четиригодишниот Димитри и понатаму ја интригираат јавноста, но и медиумите со нивните наводни брачни проблеми, за кои веќе се зборуваше во повеќе наврати за развод. Дали ова навистина ќе се случи и колку ќе биде „тежок“ овој развод во Холивуд, ви донесуваме подолу.

MIla Kunis prije godinu dana

Според списанието „Жена ден“, одлуката на Мила и Ештон да стават на продажба заедничка куќа во Лос Анџелес е доказ дека парот се разведува. Извор за споменатите медиуми изјави дека парот нема да може да се пресели во нов дом и дека ова е само првиот чекор во развод вреден 315 милиони долари.

Иако дуото се појави во шоуто „Вечерва шоу“ кратко по овие пишувања, во кое тие го промовираа своето „карантинско вино“, со што стана познато дека медиумите сè уште не се откажуваат од идејата за развод.

Исто така, една од главните причини за овој развод е пандемијата и последиците што произлегоа од него. „Тешко им беше да се навикнат на новите услови и затворањето во куќа со две деца. Поминаа низ многу, навистина многу. И не успеа. Тие се расправаа буквално за сè – финансии, миење садови, начини на разговор со деца.“, изјави неодамна извор близок на парот за споменатите медиуми.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris