Пијан? Хари ги збуни минувачите пеејќи додека се возеше во неугледниот автобус

8 февруари, 2021
princ-harry

Од почетокот на пандемијата тешко можевме да ги видиме принцот Хари и неговата сопруга Меган Маркл во јавноста, бидејќи тие се заклучија во нивниот нов дом вреден 20 милиони долари во Санта Барбара. Но, и тоа се смени благодарение на поканата од американскиот водител Џејмс Корден, кој беше домаќин на водечки sвезди, музичари и политичари, актери и сите оние кои гледачите очајно сакаат да ги видат и слушнат како ги пеат своите омилени песни во емисијата „Карпул Караоке“ , пренесуваат американските медиуми.

Сега тој беше во можност да биде домаќин на 36-годишниот принц, кого го покани да се прошета низ Лос Анџелес и да има забава со караоке. Концептот на шоуто е Џејмс да ги собере сите свои познати гости со автомобил, по што заедно прават круг низ градот, танцуваат и пеат со будното око на камерата. Но, бидејќи Хари е специјален гостин, тој заслужува посебен третман, така што екипата на шоуто изнајми туристички автобус заради снимање на оваа епизода.

Иако шоуто сè уште не е прикажано на малите екрани и на каналот Јутјуб на шоуто „Карпул караоке“, папараците успеаја да го фатат привлечниот принц на возење низ ЛА. Тој одлично се забавуваше на снимањето со домаќинот, и ако имаше огромен двокатен автобус без покрив, кој вообичаено се користи за обиколка на туристичките атракции, тој беше ангажиран да ги почитува епидемиолошките мерки и да ги одржува домаќинот и Хари на безбедно растојание на отворено за време на возењето.

princ Harry
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber