По раскинувањето на седумгодишната врска: Оливија Вајлд наоѓа утеха кај поранешниот миленик на тинејџерите!

5 јануари, 2021
коко

Кон крајот на минатата година, во Холивуд одекна веста за раскинувањето на седумгодишната свршувачка на актерската двојка Оливија Вајлд и Џејсон Судеикис, а судејќи по бројните фотографии од папараците, таа очигледно утехата ја најде кај десет години помладиот музичар Хари Стајлс.

Harry Styles


Британскиот таблоид Дејли Меил објави фотографии од 36-годишната актерка како го напушта домот на 26-годишниот музичар во Лос Анџелес, додека американскиот таблоид „Пејџ Сикс“ сподели фотографии на кои се држи за раце како ужива минатиот викенд на свадбата на менаџерот Џефри Азоф во Монтечито.

Harry Styles

Во септември минатата година беше откриено дека во претстојниот психолошки трилер од Оливија Вајлд, поранешниот член на групата One Direction ќе го замени актерот Шиу ЛаБеуф, а во споменатиот филм тој ќе глуми заедно со актерите Крис Пајн и Флоренс Пуг.

Olivia Wilde i Jason Sudeikis
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris