Погрешен избор на хеланки на 51-годишната убавица, преку проѕирниот материјал, можеше да се види повеќе отколку што беше потребно

4 јануари, 2021
dvojnicka-lopez

Џенифер Лопез и Алекс Родригез не оставаат ништо на случајноста, па отидоа во теретана ден по Божиќ, а фотографите ги фотографираа во лежерно издание.

Латино дивата Џенифер Лопез и нејзиниот вереник Алекс Родригез не прават пауза од вежбање дури и за време на празниците, а само еден ден по Божиќ, фотографите ги фатија на пат кон теретана во Мајами.

Славната двојка веднаш ги потроши сите калории собрани за време на обилните оброци за празниците, но фановите обатија внимание на нешто друго кај убавата пејачка. Имено, Џенифер отиде во теретана во тесни црни хеланки, а не можеше да сокрие дека се целосно проирни.

Сепак, сите се согласуваат дека Џнифер изгледа подобро од кога и да е на 52 години, а нејзиниот изглед воодушевуваа многумина ширум Светот. Не е тајна дека Лопез редовно вежба и дека може да му се заблагодари на својата линија од соништата за здрав живот.

Инаку, Џенифер Лопез настапи на новогодишната ноќ на Times Square во Њу Јорк, а во својот емотивен говор истакна дека во 2020 година научила да биде благодарна за сè што има и да го цени секој момент. Во еден момент плачеше, но концертот го одржа до крајот со стил.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris