ПОМИНАА 27 ГОДИНИ ОД ПРВАТА ЕПИЗОДА НА FRIENDS: Сите се променија, но Чендлер е оној кој сите ги растажи!

23 септември, 2021
Prijatelji

Поминаа 27 години од емитувањето на првата епизода од култната серија „Пријатели“.

Рејчел, Фиби, Моника, Рос, Џои и Чендлер за прв пат се појавија на малите екрани на 22 септември 1994 година, а фановите не само што не ги заборавија, туку не можат да се заситат од нив.

Имено, оваа година беа емитувани специјални епизоди од култната серија, а претходно беа снимени вкупно десет сезони, а серијата ја гледаа повеќе од 22 милиони луѓе ширум светот.

Џенифер Анистон, Кортни Кокс, Лиза Кудроу, Мет Лебланк, Метју Пери и Дејвид Швимер станаа актерски легенди, па дури и денес нивните животи се од интерес за љубопитните. Секако, најпопуларната меѓу нив е Џенифер Анистон, омилена во Америка, чиј приватен живот некако секогаш ја интересира јавноста најмногу.

По неуспешните бракови со Бред Пит и Џастин Теру, оваа година се шпекулираше дека конечно се запалило меѓу неа и Рос, или Дејвид Швимер, но дуото брзо ги отфрли гласините. Сепак, за време на снимањето на специјалната епизода, тие признаа дека се заљубиле еден во друг, но никогаш ништо не се случи меѓу нив.

Метју Пери ја растажи јавноста денес со својот „изгубен“ изглед. Неговиот непрепознатлив изглед е резултат на долгогодишна зависност од алкохол и дрога, и се започна со зависноста од Викодин. Иако тврди дека е на добар пат, се здебелил и воопшто не се држи да се појавува во јавноста, а многу обожаватели се убедени дека не се ослободил од „старите демони“.


Згодниот Џои Трибиани денес е целосно сив и, исто така, се здебели, но жените се согласуваат дека тој с still уште го има „тоа нешто“, додека Дејвид беше честа мета на потсмев поради фактот што не сака да признае естетски процедури на лицето , иако се доста видливи.

Затоа Џенифер Анистон не крие дека операцијата на носот ја промени нејзината кариера и живот на подобро, а Кортни, која и понатаму е блиска пријателка на Џенифер, се уште работи на тоа, но навреме го прекина ботоксот. Лиза Кудроу, која отсекогаш била посебна на свој начин, и останува таква, сепак се дружи со нив.

Колку се смени познатата постава од 1994 година до денес, погледнете во нашата галерија.

 Prijatelji - Profimedia

  - Profimedia

  - Profimedia

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris