Понижување: Меган и Хари поцрвенеа од срам

9 јануари, 2021
Image_6767313_1226

Долго најавуваната и долгоочекуваната неофицијална биографија на принцот Хари и Меган Маркл, „Пронаоѓање на слободата“, која ја откри скриената страна на приказната за односот на кралскиот пар и причините зошто тие избегаа во Америка, доби силен удар уште пред да се појави на полиците во книжарниците пред пет месеци

Поради недоволната побарувачка, цената на книгата беше намалена пред почетокот на продажбата, а вестите сега станаа уште полоши. Британските медиуми пишуваат дека војводите од Сасекс се црвени од срам и понижени затоа што цената на книгата е повторно намалена, на само 0,99 фунти. Ова им испрати јасна порака дека нивната популарност се намалува, создавајќи голема причина за загриженост.

Многу е јасно дека нашиот интерес за оваа двојка скоро исчезна

Хари и Меган се чини губат по жалба со оглед на тоа што продавачите се подготвени да се „ослободат“ од своите резимеа за смешно ниска цена, забележа британскиот водител Сторм Хантли за време на емисијата „Џреми Вајн“. Тој се пошегува дека обожавателите можат да купат книга за една фунта, а сепак да ги вратат остатокот од парите. ‘Нивната експлозивна книга, која требаше да ги открие тајните на кралското семејство, се продаде прво за 20 фунти, а сега можете да ја купите за помалку од една фунта. Многу е јасно дека нашиот интерес за оваа двојка скоро исчезна ’, заклучи тој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber