Поради оваа фотографија, сите се сомневаат дека Џенифер Анистон и Бред Пит се смириле

6 февруари, 2021
jennifer-aniston-dzenifer-aniston-830x0

– Се шират гласини дека Бред поминува многу време со Џенифер – пишува во многу странски медиуми

Американската актерка Џенифер Анистон (51) неодамна објави нова фотографија на социјалната мрежа Instagram поради која сите мислат дека се смирила со поранешниот сопруг Бред Пит (57).

Имено, 51-годишната актерка објави фотографии од снимањето на едно шоу, но сите тврдат дека ова е истата област каде Пит го снима својот нов филм.

Анистон објави селфи од продавницата за шминкање, а зад неа на каучот лежи човекот за кој зборуваат сите.

Еден таблоид објави дека добиле информација дека актерката и нејзиниот поранешен сопруг се на ист сет и дека се поблиски од кога и да било порано.

– Се шират гласини дека Бред поминува многу време со Џенифер – пишува во написите на таблоидот.

Бред и Џенифер го завршија бракот на неубав начин и не останаа во добри односи, но во последните неколку години тие повторно станаа пријатели.

Странските медиуми тврдат дека актерот ѝ се извинил на Анистон откако се разведе од Анџелина Џоли во 2016 година. Нивниот брак се распадна токму поради споменатата актерка во 2005 година, а поранешните сопружници сè уште одбиваат да ја коментираат нивната врска.

Нивните обожаватели се уште се надеваат дека ќе се смират и тврдат дека никогаш не изгледале среќно со никого како кога се заедно и дека биле едни од најубавите славни парови.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris