Поранешниот сопруг на Меган Фокс позираше со новата девојка

12 јануари, 2021
Screenshot_1

Поранешниот сопруг на Меган Фокс, актерот Брајан Остин Грин и танчерката Шарна Бургес потврдија на Instagram дека се во врска.

35-годишната танчерка од популарното шоу Dancing With the Stars сподели фотографија со актерот. „Тој“,кратко напиша таа.

47-годишниот актер и танчерка беа видени заедно во пресрет на Божиќ, а сега ја потврдија својата врска и добија бројни честитки на социјалните мрежи.

„Всушност, веќе не сум на пазар“, изјави танчерката за Us Weekly во декември. „Но, сепак е многу ново, знаете, ние ќе излеземе … никој сè уште не го нарекува тоа врска“, рече таа тогаш.

Во мај, актерот го потврди раскинувањето со Меган Фокс, а актерката поднесе барање за развод во ноември.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber