После овој трик никогаш повеќе нема да морате да ја пеглате облеката! Ќе заштедите време!

20 јануари, 2021
трик

Уморни сте од пеглање?

Експертот Дејан Димитров има решение!

„Кога ќе ја ставите облеката во сушара, додадете неколку коцки мраз. Топлината ќе го стопи мразот и ќе се создаде облак од пареа во тапанот, што ќе направи облеката да изгледа како да е само испеглана по сушењето “, објасни тој.

Неговото решение е идеално за секој што пегла облека со часови.

Еве како треба да изгледа!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber