Потемнета и во провокативни пози: Анастасија Ражнатовиќ со жешки фотографии ги запали социјалните мрежи (ФОТО)

19 април, 2021
b5b085324173726bffac476143d686f86d600243

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ ужива на егзотични дестинации

Анастасија Ражнатовиќ во последните неколку недели ужива далеку од Србија, а споделува фотографии од егзотичните патувања преку социјалната мрежа Инстаграм.

Овој пат, ќерката на српската фолк sвезда, објави серија фотографии на кои позира во костим за капење на плажа, видно исончана и во провокативни пози, со што измами воздишки на многу мажи.

– За секоја грижа под сонцето има лек или нема лек; ако има лек побрзај и најди го. Ако не, не е важно – напиша таа во описот на фотографијата.


Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris