Пред нас е сезона која ќе биде обоена со впечатлива нијанса: Зелените капути ја освојуваат есенската модна сцена

17 октомври, 2021
329617_shutterstock-1243396207_ff

Навикнати сме на фактот дека со секое доаѓање на есента, нашата облека почнува да изгледа како боите што доаѓаат со неа, па преовладуваат беж, кафеава, црна, бургундска и други слични нијанси.

Меѓутоа, сега се појави нова боја на сцената што целосно ќе го промени изгледот на оваа сезона и ќе воведе нови трендови што ќе ги видиме на улиците во градовите, а тоа се зелени палта.

Познато е дека зелената боја е онаа која многу им се допаѓа на очите, но сега ќе биде пријатна за секоја жена, бидејќи како што доаѓа трендот, така и зелените палта ќе ја подигнат вашата самодоверба.

Како ви се допаѓа овој тренд?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris