Принцот Хари пристигнува во Лондон, но Меган Маркл не доаѓа со него, ниту малиот Арчи, и тоа само од една причина

31 јануари, 2021
1389064

Според потврдите од повеќе различни извори, принцот Хари конечно треба да го посети своето семејство во Лондон на почетокот на летово, и се поверојатно е дека неговата сопруга Меган Маркл нема да му се придружи на тоа патување, како и нивниот мал син, малиот Арчи.


Ако сè се одвива според планот, Хари треба да го види своето семејство ова лето, за прв пат откако го напуштија Велика Британија. Иако плановите не се целосно финализирани, и сè во голема мера зависи од понатамошниот развој на пандемијата, што подразбира ограничувања на патувањето, се вели дека 36-годишниот принц Хари ќе оди сам во Лондон.


Иако може да се претпостави дека Меган Маркл не сака да го посетува семејството на нејзиниот сопруг од приватни причини, само за дополнително да им наштети, наводната причина е дека нејзиното доаѓање нема да доведе до непотребна дипломатска драма или да засени големи настани.

Свесни дека сето ова може да предизвика вистинска бура во медиумите, што би го свртело вниманието од други работи, Меган и Хари сè уште размислуваат дали е потребно таа да биде присутна и во Велика Британија.

„Сè е сè уште неизвесно, најмногу поради непредвидливата ситуација со Ковид, но се претпоставува дека војводата треба да тргне самостојно. Тоа е нивна лична одлука, што е многу добро кога ќе ја погледнете целата ситуација “, рече еден извор

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber