ПРВ ПАТ го покажа својот тримесечен син! Носи облека од 500 евра!

3 јануари, 2021
ooo

Пред три месеци, 37-годишната пејачка Ники Минаж го роди своето прво дете, синот Симба. Имајќи предвид дека целата бременост ја држела „под клуч“, не е изненадувачки што сè уште не го покажала својот син – до сега.

Имено, Ники ги објави првите фотографии на кои се гледа лицето на нејзиниот син. Сепак, многумина се „фатени“ од фактот дека бебето Симба носи „аутфити“ кои чинат колку нечија месечна плата, но и – Ролекс.

Ники на Инстаграм се пофали со својот мал син, кој е роден во септември минатата година. Таа објави неколку фотографии од малиот Симба, на кои тој носи облека од скапи брендови, вклучувајќи го и телото на брендот Версаче, чија цена е 600 долари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber