Ријана ужива во друштво на популарниот рапер за празниците (ФОТО)

1 јануари, 2021
profimedia-0579764348

Иако досега не зборуваа јавно за нивната врска, парот повеќе не се крие. Одлучија да ги поминат празниците заедно на јахта и да се дружат на пријатните летни температури.

Во последниве недели, во фокусот на медиумската романса на странските шоубизци беа Ријана (32) и A$AP Роки (32), кои се чини дека стануваат посериозни. Фотографите ги „уловија“ во родниот град на поп-sвездата, Барбадос.

Ријана и популарниот рапер се познаваат многу години, но тие се добри пријатели само подолго време, пишува списанието People. Пред седум години, таа исто така се појави во спотот за неговиот хит сингл „Fashion Killa“.

Иако досега не зборуваа јавно за нивната врска, парот повеќе не се крие. Одлучија да ги поминат празниците заедно на јахта и да се дружат на пријатните летни температури.

На почетокот на 2020 година, Ријана стави крај на долгогодишната врска со саудискиот милијардер Хасанам Џемил, а раперот се поврза со Кендал Џенер.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris