РОМАНТИЧЕН ГЕСТ НА БОГДАН Момчето на Цеца објави видео од забава, па ја порача оваа песна за неа! (ФОТО)

30 октомври, 20210
Screenshot_2

Цеца и Богдан не кријат колку уживаат во својата љубов, а јавноста будно го следи секој нивен чекор.

Сите беа воодушевени кога излезе веста дека Цеца има ново момче, а се запознаа сосема спонтано, на еден роденден.

Овој пар никогаш не зборувал премногу за својата врска, но нивните активности на Инстаграм и нивните насмевки кажувале повеќе од зборови.

Богдан е посветен и внимателен партнер кој редовно ѝ дава до знаење колку се грижи за неа, па обожавателите на „српската мајка“ се воодушевени што тој е нејзиниот избраник.

Срејовиќ вчера излегол во кафеана во главниот град, а дел од лудата атмосфера споделил со своите следбеници на Инстаграм.

Покрај приказните во кои гледаме колку е забавно, тој ја објави и песната „Маскарада“ која ја порачал за Цеца, а со која блескаше атмосферата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris