САЛМА ХАЈЕК СНИМА СЕРИЈА ЗА ГРАДИ КОИ ЗБОРУВААТ: Не бидете перверзни, еве за што станува збор!

8 февруари, 2021
селе

Шоуто е адаптација на романот на Лесли Лер „Животот на една града: Како ме обликуваше опсесијата на Америка“ што треба да излезе на 2 март.

Комедијата ја следи една жена, Лесли, која се најде во криза во пресрет на нејзиниот 40-ти роденден, а нејзиниот живот се превртува кога нејзините гради ќе почнат да зборуваат, принудувајќи ја да се погледне во себе во сосема поинакво светло.

Лер ќе биде извршен продуцент на шоуто, заедно со Хајек, Хозе Тамез и Сиобхан Флин.

„Во шоуто, ние ги користиме градите како метафора за постојаната проценка на која се подложени жените, создавајќи колективна сензација дека што и да правиме, никогаш не сме доволно. Во оваа емисија им даваме на нашите гради глас што не води низ животот на една жена од единствена перспектива што често не се осмелуваме да ја видиме “, рече Хајек.

Актерката во последно време објавува свои фотографии во бикини на Инстаграм, што, како што тврди, ја ослободува.

„Морав да ослабам многу килограми и да вежбам за да се вклопам во бикини кон крајот на минатата година“, рече актерката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber