Само Ријана го може ова!Таа се појави во ОВА издание и потврди дека е КРАЛИЦА НА СТИЛОТ! (ФОТО)

29 март, 2021
riri

Една од светските sвезди што направи бум веднаш штом се појави на јавната сцена, а исто така никогаш не „падна од тронот“, дефинитивно е Ријана.

Освен со својот глас, таа привлече внимание и со својот изглед, како и со стилот, кој не секој можеше да го изрази.

Така беше и овој пат, кога таа се појави во мини црн фустан, сандали со високи потпетици врзани околу лисјата и дуичка со големи димензии, што само по себе наликува на наметка.

Сепак, фановите се воодушевени и видете зошто:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber