Сандра пронајде среќа на 57 години: Тајно се омажи за модел и фотограф!

7 јануари, 2021
sanii

Холивудската актерка и добитник на Оскар, 56-годишната Сандра Булок е на голема пауза од снимањето од почетокот на пандемијата. Многу нејзини колеги планирале да стапат во брак со своите партнери минатата година, но свадбите биле откажани или одложени поради коронавирус, како што се музичарите Гвен Стефани и Џенифер Лопез. Сепак, заклучувањата и неповолната епидемиолошка состојба, наводно, не ја спречија Сандра да му каже судбоносно „да“ на нејзиниот партнер, 55-годишниот модел и фотограф Брајан Рандал, по шест години врска, пишува ОК!


Списанието пишува дека sвездата на филмот „Брзина“ и Брајан тајно си разменувале брачни завети на интимна бајка на церемонијата на ранчот на Сандра во Вајоминг, открил анонимен извор близок до парот „Тоа беше многу интимна прослава затоа што ниту тој ниту таа не сакаа голема свадба. Тие на крајот беа воодушевени од тоа колку убаво мина сè “, рече„ инсајдерот “. Само неколку гости, најблиски пријатели и семејство беа поканети на церемонијата.

Да се потсетиме, Сандра се разведе од претприемачот Џеси Џејмс во 2010 година, кој, како што се покажа, бесрамно ја изневери со повеќе од 20 жени. Иако тогаш планираше да го прошири семејството, тоа го стори целосно по сопствена иницијатива со посвојување на две деца, 11-годишниот син Луис и деветгодишната ќерка Лејла.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris