Џенифер и Бред купуваат приватен остров?

7 јануари, 2021
56th Annual Primetime Emmy Awards - Arrivals

Познатата американска актерка, 51-годишната Џенифер Анистон и 57-годишниот Бред Пит, нејзиниот поранешен сопруг од кој се разведе пред 16 години, наводно купуваат приватен остров во Австралија. Пред половина година, наводно, преговарале заедно за да го купат Двојниот остров, остров крај австралискиот брег, за кој имаат убави спомени откако ги поминаа своите одмори таму во 2002 година. ‘Тоа е проект од соништата и за нас двајцата. Тие би можеле да реновираат луксузно одморалиште на островот или да го користат за приватни забави “, изјави неименуван извор.

Но, тие тврдења се целосно неточни, сега објави порталот Gossip Cop. Џенифер и Бред не само што не се смирија по разводот со Анџелина olоли пред четири години, но тој, наводно, дури и флертуваше со 34-годишната пејачка и актерка Лејди Гага на снимањето на новиот филм ‘Bullet Train’.

lady gaga
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber