СЕ СНИМАЛА ГОЛА ЗА ДА ДОКАЖЕ ДЕКА НЕ Е ФОТОШОП, ПА ИМ ИСПРАТИЛА ПОРАКА НА ХЕЈТЕРИТЕ: Кардашијан беше сурово искрена! (ФОТО)

9 април, 2021
kloi-k

Клои го „сруши“ Instagram со разголени објави.

Една од популарните сестри Караџијан, Клои, сакаше да им докаже на своите следбеници дека изгледа добро и без Фотошоп, па позираше во бањата само со гаќички на себе.

Ги покри своите голи гради со рацете и направи неколку секунди видео во кое ги покажува своите облини, а тоа сакаше да го направи откако беше на мета на критики кога се појави нејзината „необработена“ фотографија во јавноста.

Тогаш многумина ѝ рекоа да не изгледа во живо како на сликите, туку дека се средува во Фотошоп, па сега реагираше и таа.

„Да, снимав за да ви докажам на сите вас дека не е Фотошоп“, напиша таа во описот на објавата, па им се обрати на сите.

„За сите оние кои чувствуваат постојан притисок да не бидат совршени, сакам да ви кажам да ве видат и разберат. Секој ден моето семејство и пријателите кои ме сакаат ми велат дека сум убава, но знам дека треба да верувате во себе. Не можеме да продолжиме да живееме обидувајќи се да се вклопиме во совршениот модел што другите ни го наметнаа. Само бидете свои и бидете сигурни дека срцето е среќно“, им порача таа на сите фанови преку Instagram.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris