Северина ја прекрши одлуката на судот и објави фотографија со нејзиниот син Александар

2 јануари, 2021
24abc000a5f396ec4bc1

-Miles Morales & Catwoman ви посакуваат здрава, среќна и мирна година, полна со прегратки. П.С. Почитуван Дедо Мраз, и PS5, напиша таа покрај фотографијата што собра скоро 70 000 лајкови за помалку од еден ден

Северина ја дочека Новата година во друштво на нејзината мајка Ана, а со нив беше и нејзиниот син Александар. Пејачката објави фотографија на Instagram каде момче облечено во костум на Спајдермен позира со неа, со маска што го покрива лицето.

– Miles Morales & Catwoman ви посакуваат здрава, среќна и мирна година, полна со прегратки. П.С. Почитуван Дедо Мраз, и PS5, напиша таа покрај фотографијата што собра скоро 70.000 лајкови за помалку од еден ден.

Со тоа Северина дојде до одлуката на Општинскиот граѓански суд, кој привремено донесе одлука пејачката да не објавува фотографии од нејзиниот малолетен син на социјалните мрежи.

Да потсетиме, пејачката објави и заедничка фотографија со нејзината мајка на Instagram, и уште еднаш ѝ го честиташе роденденот. – Тито и јас. Среќен роденден, мамо… И, никогаш повеќе да не го споменуваме името на извесен господин Рихтер, напиша таа покрај фотографијата на мама и неа покрај елката, облечена во исти кошули и темни панталони.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber