ШТО ЌЕ КАЖАТ БРЕДЛИ И РОНАЛДО? Ирина Шајк изјави дека сака грди мажи

28 јануари, 2021
profimedia-0576417267

Многумина беа изненадени од изјавата

Љубовниот живот на една од најубавите жени на Светот, 35-годишната манекенка Ирина Шајк е повеќе од богат и интересен. Во јуни 2019 година, многумина беа изненадени кога светските медиуми ја слушнаа веста дека љубовната приказна помеѓу еден од најубавите холивудски парови – Ирина Шајк и Бредли Купер – заврши. Двојката никогаш не зборуваше за причините за раскинувањето, но за доброто на нивната заедничка тригодишна ќерка Ли, тие одлучија да останат во добри односи.

Пред Бредли, Ирина беше во долга врска со фудбалерот Кристијано Роналдо. Како што обично се случува, сè беше волшебно како од бајките, а потоа одеднаш светските медиуми ја слушнаа веста дека оваа кобна врска завршила и дека мајката на Роналдо е виновна за сè затоа што се меша во нивната врска. Кристијано е многу приврзан за неговата мајка, што Ирина не можеше да поднесе, по што таа едноставно го напушти неговиот живот.

Долго време се шпекулираше дека Ирина била многу заљубена во Двејн Џонсон, но оваа информација никогаш не била потврдена. Кога новинарите еднаш го прашаа ‘The Rock’ каков е неговиот однос со манекенката, тој само се насмевна, што беше доволно за да се сомнева во нивната тајна врска. Иако може да се заклучи дека Ирина досега сакаше некои од најпосакуваните мажи во светот кои често се наоѓаат на списоците и најзгодните момци, таа неодамна шокира со изјава во радио интервју. „Не сакам убави мажи, всушност би можел да кажам дека повеќе сакам грди момци. Да, сакам погрди мажи. Не знам зошто, но мислам дека жените ќе ме разберат – совршено убав човек е малку одбивен за мене. Еднаш добив совет што гласи: „жените секогаш треба да бидат со маж кој е барем еден чекор зад нив кога станува збор за изгледот. На тој начин тие ќе бидат побезбедни и посигурни “. Кога ќе размислите за тоа, има смисла “, рече таа.

Многумина беа изненадени од оваа изјава, но не им требаше долго на жените да го дадат своето мислење на социјалните мрежи. „Не знам за неа, но за мене Бредли е совршен маж. Еден од најдобрите во светот“. „Како можеше да го каже ова? И Кристијано и Бредли се убави“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber