ШТО СЕ СЛУЧИ СО НИВЕС ЦЕЛЗИЈУС? Се појави необична фотографија и тажни стихови: Ретко се облекува вака, гледа во далечина и ја нема на социјалните мрежи!

4 јануари, 2021
nives-celzius1


Нивес отсуствуваше од социјалните мрежи последните денови, но денес објави нова фотографија на својот Инстаграм профил.

Обично и опуштено беше изданието во кое таа се појави. Носеше топол сив џемпер и бела тренерка и се фотографираше во замислена поза, потпрена назад како да чека некого.

„Ќе ве чекам како на станици кога возовите заспиваат некаде во далечина“, напиша писателката и пејачка Нивес Целзијус со нова фотографија. Таа позираше како и обично на терасата во нејзиниот стан во Загреб. Во коментарите, некои помислија дека чека принц на бел коњ, кој никогаш нема да се појави.


Целзиус не беше премногу активна на социјалните мрежи во последните денови, особено откако претходно заврши снимањето на забавната емисија „Твоето лице звучи познато“, каде што таа беше член на жирито заедно со Индира Левак, Горан Навојец и Игор Мешин.

По завршувањето на преносот, таа само објави новогодишна фотографија со децата, каде што исто така беше во опуштено Божиќно издание.

„Вие сте она што го гледате кај луѓето. Тие се она што го гледаат во тебе. Посакувам сите да видиме милостиви, храбри, здрави, благородни, скромни, достоинствени, толерантни и среќни луѓе во наредните години “, напиша тогаш Нивес.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber