Сирена од Охридското Езеро: Маријана Станојковска никогаш посекси (ФОТО)

30 март, 2021
marijana

Познатата водителка Маријана Станојковска на Инстаграм објави кратко видео, најверојатно како најава за потребите на реклама која ја сними во Охрид.

Сепак никој не остана рамнодушен на совршената фигура на водителката.

Имено Маријана чекореше по пристаништето како по писта, а тесниот фустан во „сирена стил“ го исцртуваше нејзиното тело.

Таа навистина изгледа како сирена, погледнете:

Преземено од press24.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber