Славната актерка се отвори за ужасното искуство што го доживеа: „Ме киднапираа“

14 јануари, 2021
пепе

Популарната комичарка и актерка Ребел Вилсон, која неодамна изненади со својата неверојатна трансформација, објавувајќи дека изгубила дури 18 килограми, повторно се најде во центарот на вниманието на јавноста по нејзиното шокантно признание дека била киднапирана за време на патувањето во Африка.

Со своите обожаватели, Вилсон го сподели своето искуство за време на своето патување во Африка. Ѕвездата на филмовите „Измамници“, „Како да се биде соло“ и „Деверуши“ откри дека била жртва на вооружено киднапирање, раскажувајќи накратко што точно се случило со неа и група жени со кои била и како завршила целата ситуација.

„Ме киднапираа еднаш во Африка. Беше во рурален дел од Мозамбик. Неколку жени и јас возевме камион кога луѓето дојдоа кај нас со друг камион полн со оружје “, изјави актерката за Sky Original Straight Talking.

„Застанаа покрај нас со големи пушки и ни наредија веднаш да излеземе од нивното возило. Нè одведоа во една затскриена куќа. Сфатив дека добро се справувам во кризни ситуации. Се однесував како водач на тимот. Кога не оставија сами, им реков на другите девојки да се држат за раце бидејќи се плашев дека во текот на ноќта може да земат некоја од девојките и да направат кој знае што “, додаде актерката.

За среќа, никој не беше повреден, а заложниците беа ослободени следното утро. Актерката е убедена дека со својот камион пренесувале нелегални материи преку границата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris