Соседите СУРОВО ѝ порачаа да не вреска за време на сексуалниот однос: Следеше генијален одговор кој стана ХИТ!

16 јануари, 2021
Novi-Sad-Zgrade

Вирален хит кој насмеа многумина

Една корисничка на Twitter сподели фотографија од пораката што соседите ѝ ја оставила, замолувајќи ја да престане да вреска за време на сексот, бидејќи преку глава им е веќе од тоа.

Таа имаше подготвен одговор што многумина ги насмеа.

„Бев убедена дека звучам како оние жени во рекламите, но добро“, напиша таа.

Уште кога ја објави пораката на Twitter, стана вирален хит. Многу корисници застанаа во нејзина одбрана, велејќи дека врескањето за време на секс е целосно оправдано.

„Додека живеев во стан, имав сосед кој би ми ја треснал рачката на метлата на таванот секој пат кога би имал секс. Ме излудуваше“, напиша еден корисник.

Жената признала дека се чувствувала непријатно поради целата ситуација.

„Колку и да се шегувам на тоа прашање, свесна сум за сè и се чувствувам засрамено.Ако ме замолеа убаво, сигурно ќе се обиев да се смирам, но сега ќе бидам уште погласна“, додаде таа.

Објавата на крајот беше избришана и профилот деактивиран од непозната причина.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris