СОВЕТ ЗА СИТЕ ДЕВОЈКИ: Не влегувате во СЕРИОЗНА ВРСКА ПО 30ТАТА ГОДИНА, само ќе бидете разочарани!

13 јануари, 2021
совет

Јана Хокинг од Австралија откри зошто жените не треба да влегуваат во врска со мажи кои имаат по триесет години.

Таа вели дека мажите на оваа возраст не се идеален избор за жени кои планираат сериозна иднина со партнерот.

„Држете се подалеку од мажи на возраст од 30 до 40 години“, рече таа.

Таа изјавува дека ако сакате љубов и стабилна врска, побарајте некој од дваесеттите, бидејќи тој ќе го посака истото како вас. Таа забележува дека добар избор се и мажите постари од 40 години, кои по разводот обично бараат љубов повторно.

Таа наведува дека мажите на возраст од 30 до 40 години потешко се врзуваат. Покрај тоа, мажите на оваа возраст сакаат семејство и заеднички живот, но со партнери со кои веќе долго време се во врска. Ако запознаете еден маж на возраст од околу триесет години, тој веројатно нема да сака ништо сериозно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris