Џастин Бибер отиде на заслужен одмор, а сите се прашуваат каде е неговата убава сопруга!

13 јануари, 2021
casi

Поп-sвездата Џастин Бибер неодамна ги спакува куферите и отпатува на одмор. Како и да е, нема работа за забавувачи, имајќи предвид дека бројот на заразени со коронавирус во светот се уште расте, па Џастин реши да ужива далеку од сè.

Тој ја избра популарната Хаваи како своја дестинација за одмор. 26-годишниот Канаѓанец не им откри на своите обожаватели на Инстаграм каде патувал, но брзо го предадоа папараците кои одат по стапките на славниот музичар и неговата сопруга Хејли Бибер.

Неговото тетовирано тело паднало во втор план, бидејќи неговата убава сопруга не била во очи. Сите се прашуваа дали Џастин бил сам на одмор и ја напуштила Хејли во Лос Анџелес. Пред два дена, музичарот објави фотографија од нуркање со убавата Хејли, но точната локација остана непозната, па постои голема веројатност дека и Хејли е некаде на островот.


Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris