Сулудо? Тетовирањето на ликот на Карлеуша стана масовен тренд…

1 февруари, 2021
pjimage-2021-01-31t104709-636

И додека некои тоа го прават слушајќи ја нејзината музика секој ден и лајкувајќи фотографии на социјалните мрежи, други се одлучуваат за поекстремни чекори што ја запрепастија јавноста.

Не е тајна дека многу обожаватели на популарни музичари ги тетовираат своите ликови и со тоа им даваат до знаење колку се луди за нив.

Српската пејачка Јелена Карлеуша (42) е мета на бројни хејтери секој ден. Но, од друга страна, музичарката има и многу обожаватели кои со години ја поддржуваат нејзината работа.

Имено, некои обожаватели ја сакаат Карлеуша толку многу што решија да го украсат своето тело со нејзиниот карактер. Фановите масовно одат на тетовирање за да го истетовираат лицето на Јелена на рацете, нозете, грбот и со тоа да ја докажат својата огромна љубов.

-Никој нема вакви фанови, напиша Карлеуша еднаш откако ги доби фотографиите од обожавателите кои се одлучија за ова, во најмала рака, необичен доказ за љубовта.

Сепак, некои обожаватели се одлучуваат за поблага верзија, па наместо портретот на Карлеуша, на своите тела ги ставаат омилените стихови од нејзините песни.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber