Таа раскажа што и направила нејзината свекрва, и на тоа собра МИЛИОНИ ПРЕГЛЕДИ! (ВИДЕО)

10 јануари, 2021
2427823_screenshot-62_ls-s

Идалис Лаго е горда мајка на седуммесечно момче која тврди дека нејзината врска со свекрвата е толку нарушена што двајцата веќе не се гледаат воопшто.

На својот профил на „ТикТок“ таа ги сподели сите гадости што и ги подготви свекрвата со која ги прекина сите контакти.

Имено, нејзината свекрва тврди дека Идалис го труе своето дете затоа што решила да не го дои, туку да го храни со адаптирано млеко и разни додатоци на бебето.

Лаго исто така се пожали дека, секогаш кога ќе ја види, нејзината свекрва и кажува дека е „дебела како нејзината мајка“. На друго видео, таа откри како нејзината свекрва еднаш се пошегувала дека нејзиниот внук случајно паднал од рацете, што, се разбира, не било смешно. Идалис најмногу мрази кога нејзината свекрва зборува за одгледувањето на детето.

“Нема ништо полошо од тоа кога свекрвата ти кажува каква мајка треба да бидеш. Мојата дојде пред некој ден и виде дека мојот син е во лулашка, и имајќи предвид дека бил буден цел ден, па заспа во лулашката веднаш. Конечно добив малку време за чистење и готвење ручек, кога таа дојде и почна да ми се жали дека на тој начин го забавувам неговиот раст “, рече таа.

@idalislago

Reply to @k_j085 again this is just my opinion hope things get better love ❤️

♬ original sound – Idalis Lago

Тогаш започнала голема расправија меѓу нив, поради што тие веќе воопшто не се гледаат. Свекрвата наводно го повикала својот син затоа што сакала да го види внукот, а нејзиниот син побарал од неа да се извини.


„Нема за што да ми боде жал, таа треба да ми биде благодарна затоа што тебе те создадов“, одговори неговата мајка, на што тој одговори: „Тогаш ова е завршена ситуација и нема да го видиш внукот“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber