ТАА СЕ КРИВЕЛА СЕБЕСИ: Канје вест ја измамил Ким Кардашијан со една од најпопуларните пејачки на светот!

17 септември, 2021
143126_profimedia0217725531_ff (1)

Новиот албум на Канје Вест со нетрпение се очекуваше од неколку причини: раперот направи долга пауза за време на која се посвети на модниот дизајн и политичката кариера и „акумулира“ настани во приватниот живот.

Во годината во која Канје Вест и Ким Кардашијан објавија развод, конечно пристигна албумот „Донда“, како и песна која ги оправда очекувањата на публиката, особено делот што сакаше сочни детали за нивниот брак. Имено, „Hurricane“ вели дека Канје ја изневерил Ким!

<p>Reper Kanje Vest nedavno je u pesmi "<em>Hurricane"</em> na svom novom albumu "Donda" priznao da je prevario uskoro bivšu suprugu<strong> Kim Kardašijan</strong>, a sada su se pojavili novi detalji</p>

  • Еве ме, се однесувам како да сум премногу богат, еве ме, одам со нова риба, и знам што е вистина, се уште се шегувам по две деца, премногу е кога твојот живот е секогаш во движење – Канје рапува во него.

Неколку извори подоцна потврдија дека раперот ја изневерил реалната sвезда по раѓањето на нивниот син Сент, а сега се откри дека неговата љубовница била супер-позната пејачка!

<p>Reper Kanje Vest nedavno je u pesmi "<em>Hurricane"</em> na svom novom albumu "Donda" priznao da je prevario uskoro bivšu suprugu<strong> Kim Kardašijan</strong>, a sada su se pojavili novi detalji</p>

  • Канје ја изневери Ким со пејачка од „А листа“. Во времето кога тоа се случи, Канје претежно живееше во својот стан во Холивуд, бидејќи беше поблиску до студиото и не одеше дома кај Ким и нивното новородено бебе, имаше забави доцна навечер во студиото – изјави близок извор за „The Sun“.

Тој додаде дека прељубата се случила во критичната фаза од нивниот брак, додека Ким се обидувала да се ослободи од килограмите стекнати за време на бременоста.

<p>Reper Kanje Vest nedavno je u pesmi "<em>Hurricane"</em> na svom novom albumu "Donda" priznao da je prevario uskoro bivšu suprugu<strong> Kim Kardašijan</strong>, a sada su se pojavili novi detalji</p>

  • Тоа е навистина тажно. Таа се обвини себеси и се заколна дека ќе биде позгодна од било кога – истакна неименуван извор.

Ким и Канје имаат четири деца заедно: Норт, Сент, Шикаго и Псалм, и поминаа заедно девет години, од кои седум беа во брак.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris