Тејлор Свифт живее во постојан страв: музичарката се соочува со заканувачки пораки и провали од мажи кои се ‘вљубени’ во неа

26 април, 2021
o_17560498_1024

Поради се повеќе немилосрдни закани, таа ангажираше тим телохранители од кои не би се посрамила ни тајната служба, но ниту тоа не спречи еден натрапник да упадне во домот на оваа наградувана уметница.

Ако американската пејачка и текстописец Тејлор Свифт (31) ги комбинира сите закани на лудите обожаватели што ги добила досега, ги опише кражбите во нејзиниот животен простор и објавува пораки полни со омраза и навреди до членовите на нејзиното семејство, тоа би бил хорор достоен на Стивен Кинг. Музичарката веќе долго време прави се што е во нејзина моќ да ги задржи шпионите подалеку од себе.

image

За тоа сведочи инцидент што се случи минатата сабота на влезот во станбена зграда во населбата Трибека во Њујорк, на врвот на нејзиниот стан. Полицијата уапсила шпион додека се обидувал да влезе во зграда во која пејачката, според порталот Пејџ Сикс, поседува три имоти, а сопственичка е и на соседната зграда вредна 17 милиони долари. Осомничениот Хенкс Џонсон (52) и се предал на полицијата без отпор и беше откриено дека по него е распишана потерница бидејќи не се појавил на суд на почетокот на април каде требаше да биде осуден за престап во октомври 2019 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris